Консультація лікаря

Консультація лікаря

Люди зі слабким зором зазвичай носять окуляри або лінзи, і це нормально сприймається як ними, так і оточуючими людьми.

Стосовно ж людей з порушеннями слуху - то тут трохи інша ситуація. У багатьох слабочуючих людей щодо носінння слухового апарату існують певні комплекси, хоча насправді вони абсолютно безпідставні, тому що слуховий апарат не завадив багатьом відомим людям працювати, творити, вільно спілкуватися. Були часи, коли до людей в окулярах чіпляли прізвисько "очкарик", проте сьогодні увагу звертають хіба що на оправу та форму окулярів. Усі розуміють, що окуляри - лише пристрій, коректуючий зорове сприйняття.

Слуховий апарат допомагає краще чути і спілкуватися з оточуючими, тому повинен також сприйматися адекватно і не викликати жодних негативних емоцій.

Справа в тому, що проблеми зі слухом заважають не лише самій людині, а й її оточенню. І як тільки той, хто має подібні вади, починає це усвідомлювати - відразу звертається до спеціалістів зі слухопротезування. Від самих лише розмірковувань про поганий слух нічого не зміниться на краще, тому потрібно діяти.

Лікування шуму у вухах інколи відбувається внаслідок носіння саме неправильно підібраного слухового апарату.

Людина, яка відчула погіршення слуху, повинна пройти лор-консультацію, обстеження або огляд сурдолога, після чого їй, за необхідності, порекомендують придбати слуховий апарат для корекції слуху та відновлення можливості виразно чути мову співрозмовника, музику та інші звуки.

Радимо звернутись до наших спеціалістів за якісною консультацією лікаря-сурдолога в місті Рівне

Для надання висококваліфікованої допомоги спеціалісти "Західслух" використовують сучасні методи обстеження стану слухової системи у дорослих та у дітей різного віку (від народження) - тимпанометрію, аудіометрію, відеоотоендоскопію; сучасне апаратне лікування слуху під відеоконтролем,  проводять консультативну допомогу з реабілітації осіб із патологією органа слуху, з сенсоневральною приглухуватістю та глухотою, по результатам аудіометрії проводиться підбір і комп’ютерна настройка слухового апарата для компенсації стійких втрат слуху.

Лор консультація в Рівном

 

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.