Де купити слуховий апарат

Де купити слуховий апарат

Слуховий апарат - це особливий та складний прилад, налаштований на корекцію слухового сприйняття інформації людиною з вадами слуху. Його підбір та налаштування здійснюється фахівцями на підставі даних аудіометрії (метода дослідження гостроти слуху), які заносяться в комп'ютер. Параметри налаштування з найбільш розбірливим звучанням також обираються за допомогою комп'ютера. Оскільки вади слуху в кожної людини - абсолютно різні, так само як і сприйняття звуків, то завершальний етап налаштування слухових апаратів здійснюється саме медиком-фахівцем, який підбирає прилад індивідуально, ураховуючи разом з тим ще й побажання клієнта, щоб він почувався максимально комфортно.

Зауважимо, що дешеві слухові апарати не гарантують ні якості звуку, ні тривалого терміну служби. Бажаєте придбати слуховий апарат, ціна якого відповідатиме якості? Сучасні цифрові прилади для корекції слуху відомої датської фірми Widex - саме такі - від дуже маленьких, непомітних на перший погляд, до найпотужніших - для пацієнтів з дуже малим відсотком слуху. Купити слуховий апарат, а також усі необхідні аксесуари до нього, можна на 3-му поверсі поліклініки в спеціалізованому кіоску. Лікар допоможе підібрати пристрій відповідно до стану слуху і налаштувати його найкращим чином. Проводити компютерне налаштування потрібно у два етапи:

- за аудіограмою пацієнта та його початковими відчуттями;

- після 10-15 днів користування апаратом - більш "філігранне" та тонке.

Саме тому ми радимо поставитися до вибору слухового апарату з усією відповідальністю та звернутися до компетентних фахівців з досвідом роботи.

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.