Рівне

Мізинець Олег Миколайович

Мізинець Олег Миколайович

завідувач сурдологічним кабінетом

Завжди цікавився новими технологіями, їх можливостями забезпечити якісний рівень життя. Як завідувач сурдологічним кабінетом консультативної поліклініки Рівненської обласної клінічної лікарні, маю багаторічний досвід практичного слухопротезування дорослих і діток, та знаю, що пацієнти просто бояться використовувати слуховий апарат для корекції слуха.
Сучасні високотехнологічні слухові апарати вимагають такої ж високоточної комп'ютерної настройки параметрів апарату на аудіограму пацієнта. Тому постійно вдосконалююсь, вчусь у найкращих професіоналів, постійно відвідую тренінги, виставки, семінари і навчання за кордоном.

Дипломи

У нашій клініці ми зібрали найкваліфікованіших фахівців в області сурдології. Всі фахівці постійно проходять навчання передовим технологіям лікування проблем слуху.

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.