Рівне

Мізинець Олег Миколайович

Мізинець Олег Миколайович

лікар отоларинголог-сурдолог вищої кваліфікаційної категорії

Завжди цікавився новими технологіями, їх можливостями забезпечити якісний рівень життя. Як завідувач сурдологічним кабінетом консультативної поліклініки Рівненської обласної клінічної лікарні, маю багаторічний досвід практичного слухопротезування дорослих і діток, та знаю, що пацієнти просто бояться використовувати слуховий апарат для корекції слуха.
Сучасні високотехнологічні слухові апарати вимагають такої ж високоточної комп'ютерної настройки параметрів апарату на аудіограму пацієнта. Тому постійно вдосконалююсь, вчусь у найкращих професіоналів, постійно відвідую тренінги, виставки, семінари і навчання за кордоном.

ЛОР-центр «ЗАХІДСЛУХ» в м.Рівне

Завдяки набутому досвіду і бачачи практичну необхідність в якісних медичних послугах, в лютому 2018 року ми відкрили в м. Рівне свій спеціалізований оториноларингологічний ЛОР-центр «ЗАХІДСЛУХ» - медичний центр європейського типу, оснащений сучасною апаратурою, який забезпечує точне діагностування, дієве лікування та надійну профілактику захворювань горла (гортані, глотки і трахеї), носа і вуха та професійну допомогу у підборі слухових апаратів для ефективної корекції порушень слуху на європейському рівні. В ЛОР-центрі «ЗАХІДСЛУХ» встановлений єдиний в м. Рівне ЛОР-комбайн NET-1100 виробництва MEGA Medical Co. Ltd. (Південна Корея).

Апаратура дозволяє в повному обсязі обстежувати пацієнтів: повноцінний відеоендоскопічний огляд лор-органів в онлайн-режимі. Усі маніпуляції виконуються за допомогою сучасного ЛОР-комбайну, який допомагає у лікуванні та діагностиці дітей і дорослих, робить процедури швидкими та безболісними, лікування проводиться прицільно, з щадним медикаментозним навантаженням і з застосуванням сучасних ендоскопічних і лазерних методів. Перші пацієнти ЛОР-центра «ЗАХІДСЛУХ» високо оцінили рівень послуг і дієсість сучасного лікування.

Лор-центр Лор-комбайн у Рівненському ЛОР-центрі «ЗАХІДСЛУХ»

звукоізольована кабіна для проведення точної аудіометрії Діагностика слуху в ЛОР-Центрі «ЗАХІДСЛУХ»

Дипломи

У нашій клініці ми зібрали найкваліфікованіших фахівців в області сурдології. Всі фахівці постійно проходять навчання передовим технологіям лікування проблем слуху. Якісна апаратура, висока кваліфікація фахівця дозволяють провести високоточну діагностику на сучасному європейському рівні.

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.