Підбір слухового апарату

Підбір слухового апарату

Cлуховий апарат 21 століття - це складний електронний прилад, який зкоструйовано таким чином, щоб його налаштовувати індивідуально для кожної людини з вадами слуху. Тобто, самого лише апарату з відповідною рекламою зовсім недостатньо. Не варто купувати дорогий слуховий апарат, а от як саме вибрати найбільш підходящий варіант - потрібно знати. Персонал фахівців, індивідуальний підбір, гарантія на продукцію, спеціально обладнане приміщення - все це необхідні складові для правильного вибору слухового апарату. Варто пам'ятати, що приваблива ціна пристрою - не вирішальний момент, якщо при цьому відсутні індивідуальний підбір та точне його налаштування.

Слухові апарати для літніх людей мають обиратися з особливою ретельністю, оскільки в іншому випадку вони можуть виявитись не просто даремною річчю, а й навіть шкідливою. Фахівець-аудіолог при спілкуванні з клієнтами рекомендує найбільш відповідні саме для них слухові апарати, радить, як вибрати необхідні аксесуари, ураховує всі побажання та зауваження замовників. Наші лікарі з приводу налаштування слухових апаратів навчалися на курсах в Данії, безпосередньо на фірмі Widex A/S, тому вони - відмінні фахівці своєї справи.

 

 

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.