Обстеження слуху

Обстеження слуху

Професійна діагностика слуху

- це безболісна процедура, яка включає такі основні моменти:


1. Огляд середнього вуха клієнта спеціалістом-сурдологом, обстеження слухового проходу за допомогою отоскопа (спеціального приладу).

2. Проведення високоточної діагностики за допомогою комп'ютерних аудіометричних досліджень.
Аудіометрія допоможе перевірити слух, вона може бути тональною - визначає, як людина чує тони, або мовною - показує можливість сприйняття мови. Подібні дослідження проводяться в ізольованому кабінеті. На обстежуваного надягають навушники, через які посилаються різночастотні сигнали різної гучності - спочатку на одне вухо, потім на інше. Для подавання сигналів використовують аудіометр.

Пацієнт повинен визначити, у який саме момент він чує звук та коли починається зростання гучності, і повідомити про це сурдолога. Таким чином стає зрозуміло, який в обстежуваного слуховий поріг - найтихіший звук, почутий ним. За результатами слухових тестів складається аудіограма, на підставі якої й проводиться підбір методів корекції.

3. Визначення діагнозу і надання пропозицій щодо способів корекції звукосприйняття.

4. У разі недоцільності проведення лікування пропонується підбір та налаштування за допомогою комп'ютера відповідного слухового апарата.

Повна діагностика слуху займає 1 - 2 години. Тому просимо Вас попередньо записуватися на прийом, щоб Ви максимально ефективно використовували свій час.
На жаль, більшість порушень слуху, з якими звертаються до нас пацієнти, є задавненими і незворотними. У цьому випадку допоможе спеціальний пристрій - слуховий апарат, який може стати Вашим надійним і вірним помічником на багато років. Не комплексуйте з приводу слухавки — вона непомітна, але відразу допоможе краще чути.

 

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.