Рівне

Мізинець Олег Миколайович

Мізинець Олег Миколайович

лікар отоларинголог-сурдолог вищої кваліфікаційної категорії

Завжди цікавився новими технологіями, їх можливостями забезпечити якісний рівень життя. Як завідувач сурдологічним кабінетом консультативної поліклініки Рівненської обласної клінічної лікарні, маю багаторічний досвід практичного слухопротезування дорослих і діток, та знаю, що пацієнти просто бояться використовувати слуховий апарат для корекції слуха.
Сучасні високотехнологічні слухові апарати вимагають такої ж високоточної комп'ютерної настройки параметрів апарату на аудіограму пацієнта. Тому постійно вдосконалююсь, вчусь у найкращих професіоналів, постійно відвідую тренінги, виставки, семінари і навчання за кордоном.

ЛОР-центр «ЗАХІДСЛУХ» в м.Рівне

Приватний спеціалізований оториноларингологічний медичний ЛОР-центр «ЗАХІДСЛУХ» європейського типу, оснащений сучасною апаратурою, забезпечує високоточне діагностування, дієве сучасне лікування та надійну профілактику захворювань горла (гортані, глотки і трахеї), носа і вуха та професійну допомогу у підборі слухових апаратів для ефективної корекції порушень слуху на європейському рівні.

В ЛОР-центрі «ЗАХІДСЛУХ» встановлений єдиний в м. Рівне ЛОР-комбайн NET-1100 виробництва MEGA Medical Co. Ltd. (Південна Корея). Апаратура дозволяє в повному обсязі обстежувати пацієнтів: повноцінний відеоендоскопічний огляд лор-органів в онлайн-режимі.

Лор-центр «ЗАХІДСЛУХ» у м. Рівне Лор-комбайн у Рівненському ЛОР-центрі «ЗАХІДСЛУХ»

Ніяких черг - попередній запис, все обладнання сучасне і нове, відеоотоендоскопія, тимпанометрія, високоточна аудіометрія, щадне, прицільне безболісне лікування дітей і дорослих, кваліфікованіі спеціалісти - дитячий лор, дорослий лор, аудіолог-сурдолог, уважне ставлення, комфортне і якісне лікування!

звукоізольована кабіна для проведення точної аудіометрії Діагностика слуху в ЛОР-Центрі «ЗАХІДСЛУХ»

Спеціалісти - оториноларингологи допоможуть відновити і зберегти нюх, слух, здатність нормально чути, дихати і розмовляти, що дуже важливо і для правильної роботи всіх інших внутрішніх органів і систем. Усі маніпуляції виконуються за допомогою сучасного ЛОР-комбайну, який допомагає у лікуванні та діагностиці дітей і дорослих, робить процедури швидкими та безболісними, лікування проводиться прицільно, з щадним медикаментозним навантаженням і з застосуванням сучасних ендоскопічних і лазерних методів.

Мізинець Олег Миколайович Лікар-отоларинголог ЛОР-центру

Перші пацієнти ЛОР-центра «ЗАХІДСЛУХ» високо оцінили рівень послуг і ефективність сучасного лікування. Профілактика, діагностика та лікування хвороб вуха, носа, горла та гортані на європейському рівні у дітей і у дорослих. Точна діагностика та  ефективне лікування: фарингіту, риніту, тонзиліту, отиту, аденоїдиту та інших захворювань ЛОР-органів.

ЛОР-центр Рівне, розклад роботи на дверяхДосвідчений дитячий отоларинголог Наталія Мізинець надає сучасну ефективну лор-допомогу дітям

Кожному хворому видається консультативний висновок, де вказується діагноз, результати обстежень, проведених в Лор-Центрі "ЗахідСлух" і подальші лікувально-діагностичні рекомендації. Послуги, які надаються хворим з захворюваннями ЛОР-органів:

 • Огляд ЛОРа з відеоендоскопією
 • Огляд отоларинголога дитячого
 • Консультація лікаря-сурдолога
 • Тимпанометрия, аудіометрія
 • Підбір слухового апарата
 • Тонзілор - лікування ультразвуком
 • Лазеротерапія
 • Інсуфляція ліків, антисептика
 • Вакуумне промивання мигдалин
 • Продування слухових труб
 • Віброакустичний (пневмомассаж)
  масаж барабанних перетинок
 • Видалення сірчаного корку з вуха 

Дипломи

У нашій клініці ми зібрали найкваліфікованіших фахівців в області сурдології. Всі фахівці постійно проходять навчання передовим технологіям лікування проблем слуху. Якісна апаратура, висока кваліфікація фахівця дозволяють провести високоточну діагностику на сучасному європейському рівні.

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.