Користь від слухового апарату

Користь від слухового апарату

Кожна людина щаслива лише тоді, коли має можливість та здоров'я повноцінно жити й працювати. Проте погіршення самопочуття зазвичай підкрадається непомітно, не викликаючи особливих турбот і переживань. Поступово хвороба розвивається та може призвести до тяжких, чи навіть незворотніх наслідків. Погіршення слуху - серед таких хвороб, і вона набирає все більших масштабів. Якщо ще зовсім недавно на недочування страждали переважно люди старшого віку, то сьогодні проблеми зі слухом все частіше отримують молоді люди. Прикро, коли хвороба вже задавнена, і допомогти в такому разі може лише слуховий апарат.


Слуховий апарат - корисна, інколи просто незамінна річ. Які ж у нього переваги?

  1. Людина з вадами слуху часто викликає роздратування, невдоволення оточуючих, тому вона намагається уникати спілкування. Втрата слуху призводить до соціальної ізоляції, і саме слуховий апарат повертає людині можливість нормального життя.  
  2. Людина зі слуховим апаратом вільно поводиться на вулиці з пожвавленим рухом транспорту, впевнено почувається у всіх громадських місцях - в театрі, магазині, лікарні тощо.
  3. Слухові апарати попереджують появу хвороби Альцгеймера (недоумкуватості) та ДЕП (руйнування мозку).
  4. Слуховий апарат менш помітний, ніж регулярні перепитування або підвищений тон людини з вадами слуху.
  5. Науково доведено, що людина, яка починає носити слуховий апарат, стає менш вередливою, впертою та категоричною.
  6. Після певного часу користування слуховим апаратом у багатьох клієнтів зникає шум у вухах, який до цього турбував їх протягом тривалого часу.
  7. Ще один цікавий факт - людина, яка починає користуватись слуховим апаратом, часто отримує підвищення по роботі. І це зрозуміло - адже вона тепер краще чує, стає більш уважною та продуктивною.
  8. Завдяки слуховому апарату можна дивитися телевізор не так голосно, як без нього, тим самим менше заважаючи оточуючим.
  9. Носіння слухового апарата покращує мовлення людини. Виявляється, внаслідок недочування втрачається можливість відновлювати звуки, що й впливає на мову.
  10. Ну і, нарешті, ще однією перевагою слухового апарата треба визнати його доступність, стильність, непомітність та необхідність - адже завдяки йому рівень якості життя неодмінно зростає.

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.