Канальні слухові апарати

Справжнім науковим відкриттям можна вважати винахід канального слухового апарату, який відрізняється від інших видів подібних пристроїв своїм компактним розміром та непомітністю для оточуючих.

Ціновий діапазон:

Оскільки пристрій при експлуатації розміщується у вушному каналі людини, то виготовляється він лише за індивідуальним зліпком каналу. Такий слуховий апарат щільно прилягає до вуха, гарантуючи при цьому високу якість звукового сигналу, який не відрізняється від того, що сприймає здорова людина. Купити внутрішньоканальний слуховий пристрій найкраще тим, хто не бажає демонструвати вади слуху, тому що він непомітний для оточуючих, а також для використання людям з хронічними вадами слуху. Клієнтам з поганим зором та слабкою чутливістю рук внутрішньоканальні слухові апарати, навпаки, не бажано застосовувати. Крім високої якості звукосприйняття, канальний слуховий апарат забезпечить також комфортність у користуванні, не перешкоджатиме заняттями улюбленим видом спорту.

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.