Завушні слухові апарати

Слухові завушні апарати мають дві складові частини: пластиковий корпус та пристрій-вкладиш. Корпус розміщується за вухом людини, тоді як вкладиш утримує пристрій за вухом і передає звук безпосередньо у вушний канал. Якість звуку, а також самопочуття і зручність людини залежать від того, наскільки щільно розміщений у вусі вкладиш. Вушний вкладиш може бути універсальним - який підходить для усіх, та індивідуальним - виготовленим на замовлення за зліпком вушного каналу. Саме останній варіант гарантує ідеальне прилягання і найкращу якість звуку.

Ціновий діапазон:

Класична завушна модель пристрою відрізняється надійністю і зручністю в повсякденному використанні. Відмінно підходить для людей старшого віку. На відміну від внутріканальних і внутрішньовушних аналогів, вона не має обмежень за ступенем порушення слуху та застосовна для пацієнтів будь-якого віку.

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.