Блог

Вам шістдесят і більше ... Як підтримувати своє здоров'я?

Вам шістдесят і більше ... Як підтримувати своє здоров'я?

Які вітаміни і в якому дозуванні повинна приймати жінка після шістидесяти років, щоб зберегти: слух, настрій, розумові здібності...

Зберегти слух. Зберегти розумові здібності. Якщо стало помітно, що слух падає, то швидше за все в організмі спостерігається брак вітаміну В12 і фолієвої кислоти. Приблизно, двадцять чотири відсотки людей, у віці від шістдесяти п'яти до сімдесяти чотирьох років, втрачають слух. А після сімдесяти п'яти років, це відсоток населення збільшується до сорока п'яти відсотків! Найкращий захист від цієї напасті - щоденний прийом добавок до їжі. У них міститься добова рекомендована доза вітаміну В12 - півтора мікрограма; і фолієвої кислоти - двісті мікрограма.

Ці ж речовини допоможуть запобігти настанню хвороби Альцгеймера. Обстеження показали, що люди після сімдесяти п'яти років страждають на це захворювання частіше, якщо в їх організмі низький рівень вітаміну В12 і фолієвої кислоти. Ті, у кого ці речовини в нормі, хворобою Альцгеймера не страждають.

Мідь контролює вік. Кожен день потрібно приймати мікроелемент міді, дозуванням - два міліграма. На жаль, жінка на добу отримує вдвічі менше цієї речовини з їжею, і низький рівень мікроелемента в організмі, прискорює процес старіння. Починається протеїнова денатурація, при якій уражаються тканини серця, нирок і кровоносних судин. Вибираючи в аптеці біодобавки, треба купити ті, в яких присутня мідь. Ті добавки, в яких присутній оксид міді, краще обійти стороною, так як ця родинна суміш організмом не всмоктується.

Покращити настрій! Уже після п'ятдесяти років жінки починають відчувати, що у них часто псується настрій. А вже після шістдесяти п'яти років у них спостерігається постійна депресія. Приблизно у третини жінок похилого віку спостерігається дефіцит вітаміну В12, у них же, спостерігається важка форма депресії. Приблизно, у вісімдесяти відсотків літніх жінок, нарівні з депресією та нестачею вітаміну В12, спостерігається і низький рівень в організмі вітаміну В6. Тільки половину добової дози цього вітаміну жінка отримує з їжею. А у молодих жінок, цей вітамін в організмі «поїдають» протизаплідні препарати і гормональні.

Якщо жінка після шістдесяти буде щодня приймати:

  • Вітамін В6 - пара міліграмів;
  • Вітамін В12-шість міліграмів;
  • Мікроелемент Мідь - пара міліграмів;
  • Фолієва кислота - двісті мікрограмів.

То, цього буде цілком достатньо, щоб зберегти слух, красу, прекрасний настрій і розумові здібності надовго!

Поділитись в соцмережі:

Повернутись

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.