Вопрос-ответ

В этом разделе сайта вы можете задать вопрос нашим специалистам. Для получения ответа на заданный вопрос, заполните все поля формы на этой странице.

Ірина / 2017-09-12

Що буде, якщо мій слуховий апарат перестане працювати? Ви зможете його полагодити? Скільки це буде коштувати?

Ответ специалиста:

Ви завжди можете звернутися в Центр діагностики слуху «ЗахідСлух» до наших фахівців, у яких ви купували слуховий апарат або у найближчий сервісний центр Компанії «Widex». Там вам проведуть діагностику апарата і усунуть недоліки. Сервісне обслуговування здійснюється інженерами, які проходили навчання та сертифіковані виробником, тобто компанією Widex.

Вартість роботи залежить від рівня пошкодження. Період гарантійного обслуговування всіх слухових апаратів «Widex» - 2 роки з дати покупки.

Людмила / 2017-08-19

Чи є гарантія на слухові апарати? Даєте гарантію ви або виробник?

Ответ специалиста:

Так, звичайно. Гарантійне і післягарантійне обслуговування:

  • період гарантійного обслуговування всіх слухових апаратів «Widex» - 2 роки з дати покупки.
  • всі придбані у нас слухові апарати мають міжнародну гарантію, яка дає можливість гарантійного ремонту (безкоштовно) при настанні гарантійного випадку (поломка з вини виробника)
  • так само ми видаємо довічну гарантію на обслуговування, налаштування і консультацію в будь-якому нашому офісі (Луцьк, Рівне) протягом усього життя людини, яка придбала слуховий апарат в нашому Центрі «ЗахідСлух».
Ірина / 2017-07-27

Чи можна у вас придбати слуховий апарат без візиту? Який апарат краще підійде моєму батькові, йому 75 років?

Ответ специалиста:

     Ні. Слухові апарати Widex, які ми пропонуємо, вимагають настройки і знання результатів діагностики слуху. Сучасний слуховий апарат - це потужний мікрокомп'ютер для обробки звукового сигналу. Налаштування слухового апарата проводиться в фірмовому програмному забезпеченні Widex Compass: через слуховой апарат Widex робиться сенсограма - система тональної порогової аудіометрії  та тест зворотного зв'язку. Фахівець програмує) апарат, враховуючи особливості порушення слуху у конкретного користувача по цілому ряду різних параметрів.

     Також присутність самого пацієнта обов'язкова в разі оформлення замовлення на виготовлення індивідуального вушного вкладиша або внутрішньовушних СА, бо вони виготовляються тільки за зліпком слухового каналу, який лікар робить при огляді..

     Якщо людина, якій рекомендовано слухопротезування, з якої-небудь причини не може особисто відвідати фахівця, слуховий апарат можна придбати за аудіограмою пацієнта. Однак необхідно розуміти, що даний метод підбору апарата не дозволяє провести тонке налаштування, яке враховує всі суб'єктивні відчуття людини з порушеним слухом.

     Тому заочно, не бачивши пацієнта або принаймні результатів його обстеження, слуховий апарат продати не можемо, бо він може зашкодити Вашому батькові.

Олена / 2017-05-15

Яка середня тривалість роботи слухового апарата?

Ответ специалиста:

Термін гарантійного обслуговування слухового апарату Widex - 2 роки. Термін експлуатації складає в середньому 5 років. Але якщо вас влаштовує робота вашого слухового апарату, то можна користуватися ним і довше, практика показує, що зазвичай термін служби слухового апарату, при належному за ним догляді, перевищує 5 років в 2-3 рази.


Дмитро / 2017-03-24

Який слуховий апарат найкраще підходить для мене?

Ответ специалиста:

Той, який для вас підбере досвідчений фахівець – аудіолог після проведення аудіологічних тестів. У кожної людини унікальний тип і ступінь втрати слуху, і тому слухові апарати певних характеристик будуть підходити краще за інших. Фахівець візьме до уваги ступінь і тип порушення слуху і порекомендує потрібний тип слухового апарату.

Фахівці-сурдологи «ЗахідСлуху» займаються слухопротезуванням понад 18 років, ми підбираємо слухові апарати на підставі аудіограми (дослідження слуху), для корекції втрат слуху від 1 до 4 ступеня застосовуємо тільки сучасні цифрові програмовані багатоканальні слухові апарати.

Ваш вопрос

Предварительная запись на прием

Предварительная запись на прием позволит вам максимально эффективно использовать свое время, так как полная диагностика слуха занимает 1-2 часа. Пожалуйста, укажите свои имя и контактный номер телефона. С вами свяжется наш представитель.