Луцьк

Щурук Олександр Зіновійович

Щурук Олександр Зіновійович

Лікар сурдолог-оториноларинголог

Здійснює консультативний і діагностичний прийом з оториноларингології, сурдології, слухопротезування дітей і дорослих в ЛОР-відділенні Волинської обласної клінічної лікарні та у Волинському Центрі слуху і мови «Медінкус».

Висококласний спеціаліст, у професії понад 20 років. Регулярно підвищує кваліфікацію, пройшов курс навчання за кордоном, бере участь у професійних спільнотах і конференціях.

Волинський центр слуху і мови «Медінкус»

Волинський центр слуху і мови «Медінкус» - один з філіалів Міжнародного центру слуху і мови «Медінкус», працює в тісному спіробітництві зі Світовим центром слуху (Польща). Волинський центр слуху і мови «Медінкус» - це сучасний висококваліфікований медичний заклад, організований за аналогією європейських медичних центрів, оснащений найсучаснішою спеціалізованою медичною та комунікаційною технікою. Основним напрямком діяльності являється надання діагностичної та консультативної допомоги пацієнтам в області оториноларингології, аудіології, неврології, фоніатрії, реабілітації слуху і мови, сурдопедагогіки, логопедії, психології, профілактика, діагностика та лікування хвороб вуха, носа, горла та гортані.

Волинський центр слуху і мови «Медінкус»

Телемедицина - налаштування процесора кохлеарного імпланту

Лікарська династія Щуруків.

Дипломи

У нашій клініці ми зібрали найкваліфікованіших фахівців в області сурдології. Всі фахівці постійно проходять навчання передовим технологіям лікування проблем слуху. Якісна апаратура, висока кваліфікація фахівця дозволяють провести високоточну діагностику на сучасному європейському рівні.

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.