Луцьк

Щурук Олександр Зіновійович

Щурук Олександр Зіновійович

Лікар сурдолог-оториноларинголог

Здійснює консультативний і діагностичний прийом з оториноларингології, сурдології, слухопротезування дітей і дорослих в ЛОР-відділенні Волинської обласної клінічної лікарні та у Волинському Центрі слуху і мови «Медінкус».

Висококласний спеціаліст, у професії понад 20 років. Регулярно підвищує кваліфікацію, пройшов курс навчання за кордоном, бере участь у професійних спільнотах і конференціях.

Волинський центр слуху і мови «Медінкус»

Волинський центр слуху і мови «Медінкус» - один з філіалів Міжнародного центру слуху і мови «Медінкус», працює в тісному спіробітництві зі Світовим центром слуху (Польща). Волинський центр слуху і мови «Медінкус» - це сучасний висококваліфікований медичний заклад, організований за аналогією європейських медичних центрів, оснащений найсучаснішою спеціалізованою медичною та комунікаційною технікою.

Щурук Олександр Зіновійович  Лікар сурдолог-оториноларинголог в Волинський центр слуху і мови «Медінкус»

У Волинському Центрі слуху та мовлення «Медінкус»

Волинський Центр слуху та мовлення «Медінкус» проводить відеоендоскопічне обстеження ЛОР органів, якісні та високоточні сучасні дослідження слуху, настройку та підтримку кохлеарних імплантів, реабілітацію пацієнтів після кохлеарної імплантації, з вушним шумом, порушеннями голосу і мови, а також підбір, налаштування, продаж і обслуговування сучасних цифрових слухових апаратів.
Основним напрямком діяльності є надання діагностичної і консультативної допомоги пацієнтам в області оториноларингології, аудіології, неврології, фониатрии, реабілітації слуху та мовлення, сурдопедагогіки, логопедії, психології, а також профілактика, діагностика та лікування захворювань вуха, носа, горла і гортані.

Телеконсультація через інтернет з провідними фахівцями Міжнародного центру слуху та мовлення «Медінкус» дає можливість дистанційно уточнити діагноз, визначити лікування, налаштувати процесор мови кохлеарного імпланта пацієнта (telefitting), перебуваючи в Луцьку. Налаштування мовного процесора кохлеарного імпланту Cochlear Завдяк Сучасний обладнанню та вісокошвідкісному інтернету в нашому Центрі проводиться Телефітінг мовного процесора кохлеарного імпланту, тобто Дистанційне його налаштування шляхом телемедійного зв`язку

У Волинському Центрі слуху та мовлення «Медінкус» надаються висококваліфіковані послуги в області отоларингології:
    - діагностика і лікування ЛОР-захворювань дітей і дорослих
    - відеоендоскопія вуха, носа, носоглотки і гортані
    - діагностика і лікування порушень слуху у дітей і дорослих
    - передопераційні консультації при захворюваннях вуха, горла і носа
    - післяопераційний догляд і моніторинг отохірургіческіх хворих
    - фізіотерапія при захворюваннях верхніх дихальних шляхів
    - телеконсультації через інтернет за підтримки польських колег

Телефітінг мовного процесора кохлеарного імпланту

Лікарська династія Щуруків.

Дипломи

У нашій клініці ми зібрали найкваліфікованіших фахівців в області сурдології. Всі фахівці постійно проходять навчання передовим технологіям лікування проблем слуху. Якісна апаратура, висока кваліфікація фахівця дозволяють провести високоточну діагностику на сучасному європейському рівні.

Попередній запис на прийом

Попередній запис на прийом дозволить вам максимально ефективно використати свій час, оскільки повна діагностика слуху займає 1-2 години. Будь-ласка, вкажіть свої ім'я та контактний номер телефону. З вами зв'яжеться наш представник.